NEERA programm

Kogu Neera puhastuskuuri ajal asendate Te tahket toitu Neera joogiga. Neera jook annab Teile energiat ja kõik vajalikud toitained. Te peate loobuma oma igapäevastest kulinaarsetest kiindumustest, lastes oma seedesüsteemil puhata. Samuti hakkab see jook stimuleerima Teie organismi loomulikku puhastumise protsessi. Neera jook on lihtne, looduslik, toitev, efektiivne ja suurepärane.
Neera joogi koostises on:

Vesi,

MadalBal siirup,

Naturaalne sidrunimahl,

Cayenne'i pipar
(lisatakse vastavalt soovile, ei ole kohustuslik).

Neera jook täidab kõiki tähtsaid dieedi funktsioone:

  • Varustab teie keha kogu dieedi ajal kõigi organismi normaalseks funktsioneerimiseks vajalike toitainetega. Aitab kudedes ja rakkudes taastada biokeemilist ja mineraalset tasakaalu ning kiirendada rakuregeneratsiooni.
  • Imendub kiiresti ja lihtsalt vereringesse. Eraldab energiat, mida Teie keha kasutab tavaliselt seedimisel ja teiste füüsiliste ülesannete täitmisel nagu rakkude regenereerimine ja detoksikatsioon.
  • Varustab organismi vajaliku koguse vedelikuga toksiinide ja šlakkide efektiivseks väljutamiseks Teie kehast.
  • Askorbiinhape ja sidrunimahla aluseline funktsioon aitavad puhastusprotsessile kaasa, toimides kui “sisemine detergent” ja muutes Teie organismi pH taset aluselisemaks.
  • Cayenne'i pipar kiirendada ainevahetust, muutes vereringe ja toksiinide organismist väljutamise kiiremaks. Samuti on see suurepärane C-vitamiini allikas.

Põhjalikumalt kõigist joogi komponentidest:

MadalBal siirup

Madal Bal siirup loodi spetsiaalselt Neera dieedi jaoks. Üksikasjalikumat informatsiooni MadalBal siirupi kohta võite leida meie Madal Bal siirupi veebilehelt.Sidrunimahl

Sidruneid on kasutatud iidsetest aegadest alates. Neid kasvatati Indias, Birmas ja Lõuna-Hiinas. Aleksander Suur võttis neid Kreekasse kaasa ja pika aja jooksul olid sidrunid kalliks ja luksuslikuks toiduks. Rooma impeeriumi lagunemisel kadusid sidrunid Euroopast täielikult, kuni ristiretkedest osavõtjad avastasid need kolmeteistkümnendal sajandil Palestiinas.
Tänu sidruni aktiivsele toimele ainevahetusele, kasutatakse sidrunit sageli loodusliku vahendina organismi puhastamisel ning spetsiaalselt maksa puhastamiseks. Värskeltpressitud sidrunimahl sisaldab tohutus koguses C-vitamiini ja kaaliumi.
Sidrunimahl – on samuti üks parimaid looduslikest aluselistest toiduainetest. Tänapäeval kannatavad paljud inimesed atsidoosi käes. Atsidoosil on palju sümptomeid – alates üldisest väsimusest kuni neerukivideni ning see võib põhjustada raske haiguse. Aluselised toiduained mõjutavad verd, takistades selle happelisuse suurenemist. Tsitruselised puuviljad üldse ja eriti sidrunid – on ühed võimsamad looduslikud aluselised toiduained.

Cayenne'i Pipar

Cayenne'i pipar annab Neera joogile meeldiva noodi, kuid mis veelgi olulisem, see aitab muuta toksiinide ja šlakkide organismist väljutamise protsessi veelgi intensiivsemaks. Cayenne'i pipar stimuleerib vereringet. Ta sisaldab aktiivset komponenti capsaicin, mis kiirendab ainevahetusprotsesse, põletab rasvu, vähendab söögiisu ja näljatunnet. Vereringet mõjutades aitab ta verel jõuda kõigi keha kudedeni, mis on väga oluline organismi efektiivseks puhastamiseks ning kõigi toksiinide ja šlakkide väljutamiseks.
Cayenne’i pipart tuleb joogile lisada oma maitse järgi. Eksperimenteerige vastavalt oma isiklikele eelistustele.